google-site-verification: google02d794201101dc9d.html

AĞRI KARTVİZİT FİYATLARI

YENİ EKLENENLER AĞRI KARTVİZİT FİYATLARI

Ağrı KARTVİZİT FİYATLARI

Ağrı Kartvizit Fiyatları tasarımı, brüt 1000 adet ve katları şeklinde üretilmektedir.

Ağrı Kartvizit Fiyatları, onay ve ödeme sonrası 5-6 iş günü içerisinde (standart kartvizitler), ücretsiz kargo ile adresinize gönderilmektedir.

Ağrı Kartvizit Fiyatları onay ve ödeme sonrası baskı işlemine alınacaktır.Tasarım üzerinde, (isteği bağlı renk, yazı fontu gibi) değişiklikler yapılabilmektedir."Mevcut Seçenekler" bölümünden Ağrı kartvizit baskı türünü ve ürün fiyatlarını görebilirsiniz."TASARIM TALEBİ" butonuna tıklayıp formu doldurarak yada WhatsApp üzerinden, kartvizit üzerinde olmasını istediğiniz bilgileri bize gönderebilirsiniz.

Ağrı Kartvizit Fiyatları talebiniz sonrası düzenlemeler yapılıp, onayınız için, belirtmiş olduğunuz mail adresine yada WhatsApp üzerinden taslak görüntü gönderilecektir.Ürünlerde, baskı sonrası yüzde 10'a kadar adet ve renk tonu farkı oluşabilir. (Ürünün görüntülendiği monitörlerdeki renk ayarlarından kaynaklı ton farklılıkları da göz önünde bulundurulmalıdır.)

Ağrı Kartvizit Fiyatları vergiler hariç olarak görüntülenmektedir.Ayrıca tercihe göre kartvizit üzerinde farklı baskı teknikleri de (kabartmalı kartvizit, altın yaldız, gümüş yaldız gibi) uygulanabilmektedir.Ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

 

Ağrı Kartvizit Fiyatları seçilen birçok meslek dalında hizmet kapasitenizi artırabilmek için insanların sizi tanımaları oldukça önemlidir. Çünkü bu yıllarca emek verdiğiniz mesleğinizden iyi bir karşılık almanızı sağlar. Bu tanınmayı birçok seçenekle yapmak mümkün olabilir. Ancak hiç şüphesiz ki birçok kişi ve kurumun da kullanmış olduğu kartvizitler, bu konuda oldukça önemli bir rol üstlenmektedir, bir kartvizite mutlaka sahip olunması gereken en önemli mesleklerden biridir. Aynı zamanda insanların hukuki sorunlarına çözüm getirebilen aktif bir meslek olmasından dolayı da kartvizit ihtiyacı önemli ölçüde ortaya çıkmaktadır. Kaliteli bir kartvizite sahip olarak üzerindeki yazılı bilgilerle daha çok insanla etkileşim kurabilir ve hizmet gücünüzü daha çok artırabilirsiniz.

Kartvizitler, en önemli kurumsal baskı ürünlerinin başında gelir. Müşterilerinize veya iş bağlantılarınıza kendinizi tanıtmanın ve iletişim bilgilerinizi paylaşmanın en kolay yoludur. Aynı zamanda kartvizit tasarımları firmanızın kurumsal kimliğini yansıtacağı için karşınızdaki kişinin firmanız hakkında ilk izlenim oluşturmasına katkı sağlar. İletişim ve isim bilgilerini taşımanın yanı sıra kartvizitler, firmaları ve kişileri temsil eder. Hem şirketinizin, hem de kişisel markanızın aynasıdır ve bu nedenle de gerek tasarımları, gerek basım kalitesiyle firmanızı yansıtmalıdır. Kartvizit sahibinin profesyonel kimliğine ve nasıl bilgilere yer vermek istediğine göre, üzerinde yazanlar da değişebilir. Kartvizitler, bir şirkete ve kartvizit sahibi profesyonele dair en önemli başlıca bilgileri en kompakt ve taşınabilir haliyle sunarak önemli bir iletişim kanalı oluşturur. Kişiler ve firmalar kartvizitler sayesinde müşterilerine ve kendilerine ulaşmak isteyen diğer kişilere en pratik ve profesyonel şekilde iletişim bilgilerini verebilir.

 

İş toplantılarından networking etkinliklerine, profesyonel hayatınızın birçok alanında işinizi kolaylaştıracak en özenli kartvizitlere sahip olmaksa organize baskı'nın online kartvizit sipariş hizmeti ile çok kolay. Kartvizit baskı fiyatları kağıt, selefon, baskı yönü gibi özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Ancak en uygun fiyatlar ve en kaliteli baskı hizmeti her zaman organizebaski.com'da!

 

Kartvizit Seçenekleri ve Özellikleri

Parlak veya mat görünüşleri ve farklı üretim materyalleri ile birçok kartvizit çeşidimiz arasından sektörünüze ve bütçenize en uygun kartviziti kolayca bulabilirsiniz.

 

Standart Kartvizit

8,4 x 5,2 cm boyutlarında, düz kesim ile üretilen, dikdörtgen biçimli kartvizitlerdir. İsteğe uygun olarak mat veya parlak selefonla kaplanabilen standart kartvizitler, uygun fiyatları ve kısa hazırlanma süreleriyle öne çıkmaktadır.

 

Kabartma Laklı Kartvizit

Bu kartvizit çeşidinde istediğiniz yazılarda ya da logonuzda kabartma lak bulunur. Boyutu standart kartvizit ile aynıdır. Ayrıca bu özellikli olanlarda mat selefon kullanılır.

 

Sıvama Kartvizit

Sıvama kartvizitler, kalınlıkları ve sağlam oluşlarıyla öne çıkmaktadır. Çift yönlü olarak basılan ve mat selefon ile kaplanan sıvama kartvizitler, iki kart tabakasının özel bir tutkalla yapıştırılmasıyla üretilmekte ve ağır duruşlarıyla oldukça profesyonel bir izlenim uyandırmaktadır.

 

Kraft Kartvizit

Kraft kartvizit kraft kâğıttan yapılır. Baskı sıvama normalde olduğu gibi çift yönlüdür ve özel kesimlidir. Özellikle yaratıcı sektörlerdeki profesyonellerin tercih ettiği kraft kartvizitler, materyalleriyle ötekilerden ayrılmaktadır.

 

Katlamalı Kartvizit

Bu kartvizit çeşidi adından anlaşılacağı gibi iki katlamalı biçimde oluşturulur. Kartvizitin her yönüne baskı yapılabilmektedir. Sıra dışı bir kartvizit formatı tercih ederek öne çıkabilir, bu sayede çok daha fazla bilgi sığdırabilirsiniz.

 

Kartvizit Tasarlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hem kalitesi hem de görselliğiyle öne çıkacak modern ve profesyonel kartvizitler için şunlara dikkat etmelisiniz: 

Yazı tipi seçimleri kartvizitler için çok önemlidir. Firmanızı ve sizi temsil edecek doğru fontlar ile karşınızdakileri etkileyebilirsiniz. Okunması zor yazı tiplerinden uzak durmanız ve marka bileşenlerinize uygun fontlar kullanmanız kartvizitinizi daha profesyonel kılacaktır.

Kartvizitte yer alan bilgiler rahat okunabilmelidir. Bunun için hem kartvizit ölçülerine hem de tasarıma özen gösterilmelidir.

Kartvizit tasarımlarında mutlaka iletişim bilgilerine yer vermelisiniz. Verdiğiniz bilgilerin güncel ve doğru olduğundan emin olmak içinse gerekli kontrolleri tekrar ve tekrar yapmanızı öneririz.

Kartvizit tasarımı yaparken gözü yoracak arka planlardan kaçınmak gerekir. Çok renkli bir arka plan, bilgilerin okunmasını zorlaştırdığı gibi, profesyonel olmayan bir izlenim de yaratabilir.

Kartvizit tasarımları mutlaka şirketin ya da kişinin karakterine ve marka imajına uygun olmalıdır. Tasarımlar, firmanın renkleri ve kurumsal kimliği doğrultusunda hazırlanmalıdır.

 

Etkili Bir Kartvizite Sahip Olmanın Püf Noktaları

Sıra dışı ve kaliteli tasarımlara sahip kartvizitler, diğerleri arasından sıyrılarak daha etkili bir izlenim bırakmaktadır. Alışılmadık materyallerden üretilen kraft kartvizit modelleri, canlı renkleriyle dilediğiniz şekilde mat veya parlak olarak sipariş verebileceğiniz standart kartvizitler, markanızı öne çıkartabileceğiniz kabartmalı kartvizitler harika seçenekler olabilir.

Kartvizitlerin boyutları cüzdana kolaylıkla sığabilecek şekilde olmalıdır. Çok büyük boyutlardaki kartvizitlerin saklanması zor olduğundan, kartvizit tasarımlarınız da standart boyutları tercih etmelisiniz.

Kabartma lak uygulamalı kartvizitler ile firmanıza dikkat çekebilirsiniz. Kabartmalarla logonuzu öne çıkartabilirsiniz. Kartvizit fiyatları bu uygulamalara paralel olarak değişebilse de, kişisel markanıza yapacağınız bu ufak yatırımın getirisi büyük olacaktır.

Kartvizitte yer alan adres kişileri yönlendirmelidir. En çok kullandığınız iletişim kanalını en başa yazmak avantajlı olacaktır.

 

Hayallerinizdeki kartvizit nasıl gözükürse gözüksün, sizi en güzel kartvizit modelleriyle buluşturmakta iddialıyız. Organize Baskı olarak, en uygun fiyatlı kartvizit modelleri sunarak markanızla özdeşleşecek profesyonel kartvizitlere sahip olmayı kolaylaştırıyoruz. Ayrıca peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz kargo imkanlarımız da sitemizde sizi bekliyor. Online matbaa hizmetimiz ve hızlı teslimat ayrıcalığımız ile kartvizit siparişinizi kolayca verebilir ve en pratik şekilde kavuşabilirsiniz.


Ağrı Askeri Malzemeler Kartvizit Fiyatları 

Ağrı Av Kartvizit Fiyatları

Ağrı Avukat Kartvizit Fiyatları

Ağrı Ayakkabi Kartvizit Fiyatları

Ağrı Balık Kartvizit Fiyatları

Ağrı Banka Kartvizit Fiyatları

Ağrı Beyaz Esya Kartvizit Fiyatları

Ağrı Bilardo Kartvizit Fiyatları

Ağrı Bilgisayar Kartvizit Fiyatları

Ağrı Bobinaj Kartvizit Fiyatları

Ağrı Branda Kartvizit Fiyatları

Ağrı Cafe Kartvizit Fiyatları

Ağrı Camasir Kartvizit Fiyatları

Ağrı Canta Kartvizit Fiyatları

Ağrı Cep Telefonu Gsm Kartvizit Fiyatları

Ağrı Ceyiz Kartvizit Fiyatları

Ağrı Cicek Kartvizit Fiyatları

Ağrı Cocuk Giyim Kartvizit Fiyatları

Ağrı Davetiye Kartvizit Fiyatları

Ağrı Dekorasyon Kartvizit Fiyatları

Ağrı Demir Dograma Kartvizit Fiyatları

Ağrı Deri Giyim Kartvizit Fiyatları

Ağrı Dikis Makina Kartvizit Fiyatları

Ağrı Doktor Kartvizit Fiyatları

Ağrı Doviz Kartvizit Fiyatları

Ağrı Dugun Salonu Kartvizit Fiyatları

Ağrı Eczane Kartvizit Fiyatları

Ağrı Elektrik Kartvizit Fiyatları

Ağrı Elektronik Kartvizit Fiyatları

Ağrı Emlak Kartvizit Fiyatları

Ağrı Erkek Kuafor Kartvizit Fiyatları

Ağrı Ferforje Kartvizit Fiyatları

Ağrı Fotograf Kartvizit Fiyatları

Ağrı Gelinlik Kartvizit Fiyatları

Ağrı Gida Kartvizit Fiyatları

Ağrı Giyim Kartvizit Fiyatları

Ağrı Hafriyat Kartvizit Fiyatları

Ağrı Hali Kartvizit Fiyatları

Ağrı Herbalife Kartvizit Fiyatları

Ağrı Hirdavat Kartvizit Fiyatları

Ağrı ilginc farkli Kartvizit Fiyatları

Ağrı iller Kartvizit Fiyatları

Ağrı is Elbise Kartvizit Fiyatları

Ağrı Kalorifer Kartvizit Fiyatları

Ağrı Kapi Kartvizit Fiyatları

Ağrı Kargo Kartvizit Fiyatları

Ağrı Karisik Kartvizit Fiyatları

Ağrı Kartvizit Fiyatları Kartvizit Fiyatları

Ağrı Kasap Kartvizit Fiyatları

Ağrı Kirtasiye Kartvizit Fiyatları

Ağrı Kisisel Bireysel Kartvizit Fiyatları

Ağrı Komur Kartvizit Fiyatları

Ağrı Kozmetik Kartvizit Fiyatları

Ağrı Kuafor Kartvizit Fiyatları

Ağrı Kurtarici Kartvizit Fiyatları

Ağrı Kuru Temizleme Kartvizit Fiyatları

Ağrı Kurumsal Kartvizit Fiyatları

Ağrı Kuruyemis Kartvizit Fiyatları

Ağrı Kuyumcu Sarraf Kartvizit Fiyatları

Ağrı Lokanta Kartvizit Fiyatları

Ağrı Magnet Etiket Kartvizit Fiyatları

Ağrı Manav Kartvizit Fiyatları

Ağrı Manzara Kartvizit Fiyatları

Ağrı Mermer Kartvizit Fiyatları

Ağrı Metal Mutfak Kartvizit Fiyatları

Ağrı Mobilya Kartvizit Fiyatları

Ağrı Motorsiklet Kartvizit Fiyatları

Ağrı Muhasebe Kartvizit Fiyatları

Ağrı Muhendis Kartvizit Fiyatları

Ağrı Mutfak Kartvizit Fiyatları

Ağrı Muzik Kartvizit Fiyatları

Ağrı Nakliyat Kartvizit Fiyatları

Ağrı Ogretmen Egitimci Kartvizit Fiyatları

Ağrı Optik Kartvizit Fiyatları

Ağrı Otel Hotel Kartvizit Fiyatları

Ağrı Oto Kartvizit Fiyatları

Ağrı Oyuncak Kartvizit Fiyatları

Ağrı Ozel Kesim Kartvizit Fiyatları

Ağrı Parti Kartvizit Fiyatları

Ağrı Pen Kartvizit Fiyatları

Ağrı Perde Kartvizit Fiyatları

Ağrı Petrol Kartvizit Fiyatları

Ağrı Polis Kartvizit Fiyatları

Ağrı Raf Kartvizit Fiyatları

Ağrı Saat Kartvizit Fiyatları

Ağrı Saglik Kartvizit Fiyatları

Ağrı Sigorta Kartvizit Fiyatları

Ağrı Soba Kartvizit Fiyatları

Ağrı Spor Kartvizit Fiyatları

Ağrı Su Kartvizit Fiyatları

Ağrı Surucu Kursu Kartvizit Fiyatları

Ağrı Taki Gumus Kartvizit Fiyatları

Ağrı Taksi Kartvizit Fiyatları

Ağrı Taraftar Kartvizit Fiyatları

Ağrı Tarti Kartvizit Fiyatları

Ağrı Tekstil Kartvizit Fiyatları

Ağrı Telekom Kartvizit Fiyatları

Ağrı Tesisat Kartvizit Fiyatları

Ağrı Torna Kartvizit Fiyatları

Ağrı Traktor Kartvizit Fiyatları

Ağrı Tup Kartvizit Fiyatları

Ağrı Turizm Kartvizit Fiyatları

Ağrı Unlu Mamulleri Kartvizit Fiyatları

Ağrı Veteriner Kartvizit Fiyatları

Ağrı Web Tasarim Kartvizit Fiyatları

Ağrı Yorgan Kartvizit Fiyatları

Ağrı Zemin Kartvizit Fiyatları

Ağrı Zuccaciye Kartvizit Fiyatları

Ağrı Askeri Malzemeler Kartvizit Örnekleri

Ağrı Av Kartvizit Örnekleri

Ağrı Avukat Kartvizit Örnekleri

Ağrı Ayakkabi Kartvizit Örnekleri

Ağrı Balık Kartvizit Örnekleri

Ağrı Banka Kartvizit Örnekleri

Ağrı Beyaz Esya Kartvizit Örnekleri

Ağrı Bilardo Kartvizit Örnekleri

Ağrı Bilgisayar Kartvizit Örnekleri

Ağrı Bobinaj Kartvizit Örnekleri

Ağrı Branda Kartvizit Örnekleri

Ağrı Cafe Kartvizit Örnekleri

Ağrı Camasir Kartvizit Örnekleri

Ağrı Canta Kartvizit Örnekleri

Ağrı Cep Telefonu Gsm Kartvizit Örnekleri

Ağrı Ceyiz Kartvizit Örnekleri

Ağrı Cicek Kartvizit Örnekleri

Ağrı Cocuk Giyim Kartvizit Örnekleri

Ağrı Davetiye Kartvizit Örnekleri

Ağrı Dekorasyon Kartvizit Örnekleri

Ağrı Demir Dograma Kartvizit Örnekleri

Ağrı Deri Giyim Kartvizit Örnekleri

Ağrı Dikis Makina Kartvizit Örnekleri

Ağrı Doktor Kartvizit Örnekleri

Ağrı Doviz Kartvizit Örnekleri

Ağrı Dugun Salonu Kartvizit Örnekleri

Ağrı Eczane Kartvizit Örnekleri

Ağrı Elektrik Kartvizit Örnekleri

Ağrı Elektronik Kartvizit Örnekleri

Ağrı Emlak Kartvizit Örnekleri

Ağrı Erkek Kuafor Kartvizit Örnekleri

Ağrı Ferforje Kartvizit Örnekleri

Ağrı Fotograf Kartvizit Örnekleri

Ağrı Gelinlik Kartvizit Örnekleri

Ağrı Gida Kartvizit Örnekleri

Ağrı Giyim Kartvizit Örnekleri

Ağrı Hafriyat Kartvizit Örnekleri

Ağrı Hali Kartvizit Örnekleri

Ağrı Herbalife Kartvizit Örnekleri

Ağrı Hirdavat Kartvizit Örnekleri

Ağrı ilginc farkli Kartvizit Örnekleri

Ağrı iller Kartvizit Örnekleri

Ağrı iş Elbise Kartvizit Örnekleri

Ağrı Kalorifer Kartvizit Örnekleri

Ağrı Kapi Kartvizit Örnekleri

Ağrı&

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

- Fiyatlara K.D.V dahil değildir.

- Fiyatlara grafik-tasarım fiyatları dahil değildir, sorunuz.

- Ödeme peşin ve sipariş anında alınır.

- Ürünlerinizin Takibini Sipariş Takip menüsünden yapmalısınız, bunun için üye olmalısınız.

- Ürünlerini kargo ile alıcının istediğiniz adrese kargolanır. Kargo bedeli alıcıya aittir. Firmamızın Kargo anlaşması Türkiye'nin en uygun anlaşması olup 1-5 kg 7 TL, 5-10 kg 9 TL, 10-20 kg 13 TL, 20-30 kg 22 TL'ye kargolanmaktadır. Kargo bedelleri kdv ve mobil uygulama (varsa) hariç bedellerdir

 - Grafiği hazır gelen işlerde grafik hatalarından oluşan ürün hataları kabul edilmez. Grafiği firmamızca yapılan ürünlerde grafiği kontrol ve düzelttirme müşteriye aittir, kontrol edilip onay verilen işlerde dizgi hataları kabul edilmez.

- Fiyatlar döviz kurlarında olağan dışı dalgalanmalar dışında değişmez, fiyatları değiştirme hakkın firmamızca saklıdır.

- Ürünlerin teslim sürelerinde %95 oranla uzama olmaz, ancak her türlü aksiliğe karşı 1-3 gün opsiyonunuz olmalıdır.

- Ürünler %10 fazlasıyla baskıya girer, ancak bazı aksiliklerden doğabilecek %7ye varan eksik ürün çıkabilir, eksik ürünün tekrar basılması söz konusu değildir.

- Sitede yer alan fiyatlar ve taahhütlerin hiçbir  yasal bir bağlayıcılığı yoktur.

  • Görünümler: 12
  • Ürün Kodu: kartvizit fiyatları
  • Stok Durumu: Stokta var
0 Product(s) Sold
  • 0,00TL
  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Mevcut Seçenekler:

Matbaa Reklam Promosyon Hizmetleri

Organize Baskı Hiztmetleri

 

 

 

Etiketler: AĞRI KARTVİZİT FİYATLARI, kartvizit fiyatları, MATBAA