google-site-verification: google02d794201101dc9d.html

AKSARAY KARTVİZİT FİYATLARI

YENİ EKLENENLER AKSARAY KARTVİZİT FİYATLARI

Aksaray Kartvizit Fiyatları

Aksaray Kartvizit Fiyatları tasarımı, brüt 1000 adet ve katları şeklinde üretilmektedir.

Aksaray Kartvizit Fiyatları, onay ve ödeme sonrası 5-6 iş günü içerisinde (standart kartvizitler), ücretsiz kargo ile adresinize gönderilmektedir.

Aksaray Kartvizit Fiyatları onay ve ödeme sonrası baskı işlemine alınacaktır.Tasarım üzerinde, (isteği bağlı renk, yazı fontu gibi) değişiklikler yapılabilmektedir."Mevcut Seçenekler" bölümünden Aksaray kartvizit baskı türünü ve ürün fiyatlarını görebilirsiniz."TASARIM TALEBİ" butonuna tıklayıp formu doldurarak yada WhatsApp üzerinden, kartvizit üzerinde olmasını istediğiniz bilgileri bize gönderebilirsiniz.

Aksaray Kartvizit Fiyatları talebiniz sonrası düzenlemeler yapılıp, onayınız için, belirtmiş olduğunuz mail adresine yada WhatsApp üzerinden taslak görüntü gönderilecektir.Ürünlerde, baskı sonrası yüzde 10'a kadar adet ve renk tonu farkı oluşabilir. (Ürünün görüntülendiği monitörlerdeki renk ayarlarından kaynaklı ton farklılıkları da göz önünde bulundurulmalıdır.)

Aksaray Kartvizit Fiyatları vergiler hariç olarak görüntülenmektedir.Ayrıca tercihe göre kartvizit üzerinde farklı baskı teknikleri de (kabartmalı kartvizit, altın yaldız, gümüş yaldız gibi) uygulanabilmektedir.Ürün hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

 

Aksaray Kartvizit Fiyatları seçilen birçok meslek dalında hizmet kapasitenizi artırabilmek için insanların sizi tanımaları oldukça önemlidir. Çünkü bu yıllarca emek verdiğiniz mesleğinizden iyi bir karşılık almanızı sağlar. Bu tanınmayı birçok seçenekle yapmak mümkün olabilir. Ancak hiç şüphesiz ki birçok kişi ve kurumun da kullanmış olduğu kartvizitler, bu konuda oldukça önemli bir rol üstlenmektedir, bir kartvizite mutlaka sahip olunması gereken en önemli mesleklerden biridir. Aynı zamanda insanların hukuki sorunlarına çözüm getirebilen aktif bir meslek olmasından dolayı da kartvizit ihtiyacı önemli ölçüde ortaya çıkmaktadır. Kaliteli bir kartvizite sahip olarak üzerindeki yazılı bilgilerle daha çok insanla etkileşim kurabilir ve hizmet gücünüzü daha çok artırabilirsiniz.

Kartvizitler, en önemli kurumsal baskı ürünlerinin başında gelir. Müşterilerinize veya iş bağlantılarınıza kendinizi tanıtmanın ve iletişim bilgilerinizi paylaşmanın en kolay yoludur. Aynı zamanda kartvizit tasarımları firmanızın kurumsal kimliğini yansıtacağı için karşınızdaki kişinin firmanız hakkında ilk izlenim oluşturmasına katkı sağlar. İletişim ve isim bilgilerini taşımanın yanı sıra kartvizitler, firmaları ve kişileri temsil eder. Hem şirketinizin, hem de kişisel markanızın aynasıdır ve bu nedenle de gerek tasarımları, gerek basım kalitesiyle firmanızı yansıtmalıdır. Kartvizit sahibinin profesyonel kimliğine ve nasıl bilgilere yer vermek istediğine göre, üzerinde yazanlar da değişebilir. Kartvizitler, bir şirkete ve kartvizit sahibi profesyonele dair en önemli başlıca bilgileri en kompakt ve taşınabilir haliyle sunarak önemli bir iletişim kanalı oluşturur. Kişiler ve firmalar kartvizitler sayesinde müşterilerine ve kendilerine ulaşmak isteyen diğer kişilere en pratik ve profesyonel şekilde iletişim bilgilerini verebilir.

 

İş toplantılarından networking etkinliklerine, profesyonel hayatınızın birçok alanında işinizi kolaylaştıracak en özenli kartvizitlere sahip olmaksa organize baskı'nın online kartvizit sipariş hizmeti ile çok kolay. Kartvizit baskı fiyatları kağıt, selefon, baskı yönü gibi özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Ancak en uygun fiyatlar ve en kaliteli baskı hizmeti her zaman organizebaski.com'da!

 

Kartvizit Seçenekleri ve Özellikleri

Parlak veya mat görünüşleri ve farklı üretim materyalleri ile birçok kartvizit çeşidimiz arasından sektörünüze ve bütçenize en uygun kartviziti kolayca bulabilirsiniz.

 

Standart Kartvizit

8,4 x 5,2 cm boyutlarında, düz kesim ile üretilen, dikdörtgen biçimli kartvizitlerdir. İsteğe uygun olarak mat veya parlak selefonla kaplanabilen standart kartvizitler, uygun fiyatları ve kısa hazırlanma süreleriyle öne çıkmaktadır.

 

Kabartma Laklı Kartvizit

Bu kartvizit çeşidinde istediğiniz yazılarda ya da logonuzda kabartma lak bulunur. Boyutu standart kartvizit ile aynıdır. Ayrıca bu özellikli olanlarda mat selefon kullanılır.

 

Sıvama Kartvizit

Sıvama kartvizitler, kalınlıkları ve sağlam oluşlarıyla öne çıkmaktadır. Çift yönlü olarak basılan ve mat selefon ile kaplanan sıvama kartvizitler, iki kart tabakasının özel bir tutkalla yapıştırılmasıyla üretilmekte ve ağır duruşlarıyla oldukça profesyonel bir izlenim uyandırmaktadır.

 

Kraft Kartvizit

Kraft kartvizit kraft kâğıttan yapılır. Baskı sıvama normalde olduğu gibi çift yönlüdür ve özel kesimlidir. Özellikle yaratıcı sektörlerdeki profesyonellerin tercih ettiği kraft kartvizitler, materyalleriyle ötekilerden ayrılmaktadır.

 

Katlamalı Kartvizit

Bu kartvizit çeşidi adından anlaşılacağı gibi iki katlamalı biçimde oluşturulur. Kartvizitin her yönüne baskı yapılabilmektedir. Sıra dışı bir kartvizit formatı tercih ederek öne çıkabilir, bu sayede çok daha fazla bilgi sığdırabilirsiniz.

 

Kartvizit Tasarlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hem kalitesi hem de görselliğiyle öne çıkacak modern ve profesyonel kartvizitler için şunlara dikkat etmelisiniz: 

Yazı tipi seçimleri kartvizitler için çok önemlidir. Firmanızı ve sizi temsil edecek doğru fontlar ile karşınızdakileri etkileyebilirsiniz. Okunması zor yazı tiplerinden uzak durmanız ve marka bileşenlerinize uygun fontlar kullanmanız kartvizitinizi daha profesyonel kılacaktır.

Kartvizitte yer alan bilgiler rahat okunabilmelidir. Bunun için hem kartvizit ölçülerine hem de tasarıma özen gösterilmelidir.

Kartvizit tasarımlarında mutlaka iletişim bilgilerine yer vermelisiniz. Verdiğiniz bilgilerin güncel ve doğru olduğundan emin olmak içinse gerekli kontrolleri tekrar ve tekrar yapmanızı öneririz.

Kartvizit tasarımı yaparken gözü yoracak arka planlardan kaçınmak gerekir. Çok renkli bir arka plan, bilgilerin okunmasını zorlaştırdığı gibi, profesyonel olmayan bir izlenim de yaratabilir.

Kartvizit tasarımları mutlaka şirketin ya da kişinin karakterine ve marka imajına uygun olmalıdır. Tasarımlar, firmanın renkleri ve kurumsal kimliği doğrultusunda hazırlanmalıdır.

 

Etkili Bir Kartvizite Sahip Olmanın Püf Noktaları

Sıra dışı ve kaliteli tasarımlara sahip kartvizitler, diğerleri arasından sıyrılarak daha etkili bir izlenim bırakmaktadır. Alışılmadık materyallerden üretilen kraft kartvizit modelleri, canlı renkleriyle dilediğiniz şekilde mat veya parlak olarak sipariş verebileceğiniz standart kartvizitler, markanızı öne çıkartabileceğiniz kabartmalı kartvizitler harika seçenekler olabilir.

Kartvizitlerin boyutları cüzdana kolaylıkla sığabilecek şekilde olmalıdır. Çok büyük boyutlardaki kartvizitlerin saklanması zor olduğundan, kartvizit tasarımlarınız da standart boyutları tercih etmelisiniz.

Kabartma lak uygulamalı kartvizitler ile firmanıza dikkat çekebilirsiniz. Kabartmalarla logonuzu öne çıkartabilirsiniz. Kartvizit fiyatları bu uygulamalara paralel olarak değişebilse de, kişisel markanıza yapacağınız bu ufak yatırımın getirisi büyük olacaktır.

Kartvizitte yer alan adres kişileri yönlendirmelidir. En çok kullandığınız iletişim kanalını en başa yazmak avantajlı olacaktır.

 

Hayallerinizdeki kartvizit nasıl gözükürse gözüksün, sizi en güzel kartvizit modelleriyle buluşturmakta iddialıyız. Organize Baskı olarak, en uygun fiyatlı kartvizit modelleri sunarak markanızla özdeşleşecek profesyonel kartvizitlere sahip olmayı kolaylaştırıyoruz. Ayrıca peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz kargo imkanlarımız da sitemizde sizi bekliyor. Online matbaa hizmetimiz ve hızlı teslimat ayrıcalığımız ile kartvizit siparişinizi kolayca verebilir ve en pratik şekilde kavuşabilirsiniz.


Aksaray Askeri Malzemeler Kartvizit Fiyatları 

Aksaray Av Kartvizit Fiyatları

Aksaray Avukat Kartvizit Fiyatları

Aksaray Ayakkabi Kartvizit Fiyatları

Aksaray Balık Kartvizit Fiyatları

Aksaray Banka Kartvizit Fiyatları

Aksaray Beyaz Esya Kartvizit Fiyatları

Aksaray Bilardo Kartvizit Fiyatları

Aksaray Bilgisayar Kartvizit Fiyatları

Aksaray Bobinaj Kartvizit Fiyatları

Aksaray Branda Kartvizit Fiyatları

Aksaray Cafe Kartvizit Fiyatları

Aksaray Camasir Kartvizit Fiyatları

Aksaray Canta Kartvizit Fiyatları

Aksaray Cep Telefonu Gsm Kartvizit Fiyatları

Aksaray Ceyiz Kartvizit Fiyatları

Aksaray Cicek Kartvizit Fiyatları

Aksaray Cocuk Giyim Kartvizit Fiyatları

Aksaray Davetiye Kartvizit Fiyatları

Aksaray Dekorasyon Kartvizit Fiyatları

Aksaray Demir Dograma Kartvizit Fiyatları

Aksaray Deri Giyim Kartvizit Fiyatları

Aksaray Dikis Makina Kartvizit Fiyatları

Aksaray Doktor Kartvizit Fiyatları

Aksaray Doviz Kartvizit Fiyatları

Aksaray Dugun Salonu Kartvizit Fiyatları

Aksaray Eczane Kartvizit Fiyatları

Aksaray Elektrik Kartvizit Fiyatları

Aksaray Elektronik Kartvizit Fiyatları

Aksaray Emlak Kartvizit Fiyatları

Aksaray Erkek Kuafor Kartvizit Fiyatları

Aksaray Ferforje Kartvizit Fiyatları

Aksaray Fotograf Kartvizit Fiyatları

Aksaray Gelinlik Kartvizit Fiyatları

Aksaray Gida Kartvizit Fiyatları

Aksaray Giyim Kartvizit Fiyatları

Aksaray Hafriyat Kartvizit Fiyatları

Aksaray Hali Kartvizit Fiyatları

Aksaray Herbalife Kartvizit Fiyatları

Aksaray Hirdavat Kartvizit Fiyatları

Aksaray ilginc farkli Kartvizit Fiyatları

Aksaray iller Kartvizit Fiyatları

Aksaray is Elbise Kartvizit Fiyatları

Aksaray Kalorifer Kartvizit Fiyatları

Aksaray Kapi Kartvizit Fiyatları

Aksaray Kargo Kartvizit Fiyatları

Aksaray Karisik Kartvizit Fiyatları

Aksaray Kartvizit Fiyatları Kartvizit Fiyatları

Aksaray Kasap Kartvizit Fiyatları

Aksaray Kirtasiye Kartvizit Fiyatları

Aksaray Kisisel Bireysel Kartvizit Fiyatları

Aksaray Komur Kartvizit Fiyatları

Aksaray Kozmetik Kartvizit Fiyatları

Aksaray Kuafor Kartvizit Fiyatları

Aksaray Kurtarici Kartvizit Fiyatları

Aksaray Kuru Temizleme Kartvizit Fiyatları

Aksaray Kurumsal Kartvizit Fiyatları

Aksaray Kuruyemis Kartvizit Fiyatları

Aksaray Kuyumcu Sarraf Kartvizit Fiyatları

Aksaray Lokanta Kartvizit Fiyatları

Aksaray Magnet Etiket Kartvizit Fiyatları

Aksaray Manav Kartvizit Fiyatları

Aksaray Manzara Kartvizit Fiyatları

Aksaray Mermer Kartvizit Fiyatları

Aksaray Metal Mutfak Kartvizit Fiyatları

Aksaray Mobilya Kartvizit Fiyatları

Aksaray Motorsiklet Kartvizit Fiyatları

Aksaray Muhasebe Kartvizit Fiyatları

Aksaray Muhendis Kartvizit Fiyatları

Aksaray Mutfak Kartvizit Fiyatları

Aksaray Muzik Kartvizit Fiyatları

Aksaray Nakliyat Kartvizit Fiyatları

Aksaray Ogretmen Egitimci Kartvizit Fiyatları

Aksaray Optik Kartvizit Fiyatları

Aksaray Otel Hotel Kartvizit Fiyatları

Aksaray Oto Kartvizit Fiyatları

Aksaray Oyuncak Kartvizit Fiyatları

Aksaray Ozel Kesim Kartvizit Fiyatları

Aksaray Parti Kartvizit Fiyatları

Aksaray Pen Kartvizit Fiyatları

Aksaray Perde Kartvizit Fiyatları

Aksaray Petrol Kartvizit Fiyatları

Aksaray Polis Kartvizit Fiyatları

Aksaray Raf Kartvizit Fiyatları

Aksaray Saat Kartvizit Fiyatları

Aksaray Saglik Kartvizit Fiyatları

Aksaray Sigorta Kartvizit Fiyatları

Aksaray Soba Kartvizit Fiyatları

Aksaray Spor Kartvizit Fiyatları

Aksaray Su Kartvizit Fiyatları

Aksaray Surucu Kursu Kartvizit Fiyatları

Aksaray Taki Gumus Kartvizit Fiyatları

Aksaray Taksi Kartvizit Fiyatları

Aksaray Taraftar Kartvizit Fiyatları

Aksaray Tarti Kartvizit Fiyatları

Aksaray Tekstil Kartvizit Fiyatları

Aksaray Telekom Kartvizit Fiyatları

Aksaray Tesisat Kartvizit Fiyatları

Aksaray Torna Kartvizit Fiyatları

Aksaray Traktor Kartvizit Fiyatları

Aksaray Tup Kartvizit Fiyatları

Aksaray Turizm Kartvizit Fiyatları

Aksaray Unlu Mamulleri Kartvizit Fiyatları

Aksaray Veteriner Kartvizit Fiyatları

Aksaray Web Tasarim Kartvizit Fiyatları

Aksaray Yorgan Kartvizit Fiyatları

Aksaray Zemin Kartvizit Fiyatları

Aksaray Zuccaciye Kartvizit Fiyatları

Aksaray Askeri Malzemeler Kartvizit Örnekleri

Aksaray Av Kartvizit Örnekleri

Aksaray Avukat Kartvizit Örnekleri

Aksaray Ayakkabi Kartvizit Örnekleri

Aksaray Balık Kartvizit Örnekleri

Aksaray Banka Kartvizit Örnekleri

Aksaray Beyaz Esya Kartvizit Örnekleri

Aksaray Bilardo Kartvizit Örnekleri

Aksaray Bilgisayar Kartvizit Örnekleri

Aksaray Bobinaj Kartvizit Örnekleri

Aksaray Branda Kartvizit Örnekleri

Aksaray Cafe Kartvizit Örnekleri

Aksaray Camasir Kartvizit Örnekleri

Aksaray Canta Kartvizit Örnekleri

Aksaray Cep Telefonu Gsm Kartvizit Örnekleri

Aksaray Ceyiz Kartvizit Örnekleri

Aksaray Cicek Kartvizit Örnekleri

Aksaray Cocuk Giyim Kartvizit Örnekleri

Aksaray Davetiye Kartvizit Örnekleri

Aksaray Dekorasyon Kartvizit Örnekleri

Aksaray Demir Dograma Kartvizit Örnekleri

Aksaray Deri Giyim Kartvizit Örnekleri

Aksaray Dikis Makina Kartvizit Örnekleri

Aksaray Doktor Kartvizit Örnekleri

Aksaray Doviz Kartvizit Örnekleri

Aksaray Dugun Salonu Kartvizit Örnekleri

Aksaray Eczane Kartvizit Örnekleri

Aksaray Elektrik Kartvizit Örnekleri

Aksaray Elektronik Kartvizit Örnekleri

Aksaray Emlak Kartvizit Örnekleri

Aksaray Erkek Kuafor Kartvizit Örnekleri

Aksaray Ferforje Kartvizit Örnekleri

Aksaray Fotograf Kartvizit Örnekleri

Aksaray Gelinlik Kartvizit Örnekleri

Aksaray Gida Kartvizit Örnekleri

Aksaray Giyim Kartvizit Örnekleri

Aksaray Hafriyat Kartvizit Örnekleri

Aksaray Hali Kartvizit Örnekleri

Aksaray Herbalife Kartvizit Örnekleri

Aksaray Hirdavat Kartvizit Örnekleri

Aksaray ilginc farkli Kartvizit Örnekleri

Aksaray iller Kartvizit Örnekleri

Aksaray iş Elbise Kartvizit Örnekleri

Aksaray Kalorifer Kartvizit Örnekleri

Aksaray Kapi Kartvizit Örnekleri

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

- Fiyatlara K.D.V dahil değildir.

- Fiyatlara grafik-tasarım fiyatları dahil değildir, sorunuz.

- Ödeme peşin ve sipariş anında alınır.

- Ürünlerinizin Takibini Sipariş Takip menüsünden yapmalısınız, bunun için üye olmalısınız.

- Ürünlerini kargo ile alıcının istediğiniz adrese kargolanır. Kargo bedeli alıcıya aittir. Firmamızın Kargo anlaşması Türkiye'nin en uygun anlaşması olup 1-5 kg 7 TL, 5-10 kg 9 TL, 10-20 kg 13 TL, 20-30 kg 22 TL'ye kargolanmaktadır. Kargo bedelleri kdv ve mobil uygulama (varsa) hariç bedellerdir

 - Grafiği hazır gelen işlerde grafik hatalarından oluşan ürün hataları kabul edilmez. Grafiği firmamızca yapılan ürünlerde grafiği kontrol ve düzelttirme müşteriye aittir, kontrol edilip onay verilen işlerde dizgi hataları kabul edilmez.

- Fiyatlar döviz kurlarında olağan dışı dalgalanmalar dışında değişmez, fiyatları değiştirme hakkın firmamızca saklıdır.

- Ürünlerin teslim sürelerinde %95 oranla uzama olmaz, ancak her türlü aksiliğe karşı 1-3 gün opsiyonunuz olmalıdır.

- Ürünler %10 fazlasıyla baskıya girer, ancak bazı aksiliklerden doğabilecek %7ye varan eksik ürün çıkabilir, eksik ürünün tekrar basılması söz konusu değildir.

- Sitede yer alan fiyatlar ve taahhütlerin hiçbir  yasal bir bağlayıcılığı yoktur.

  • Görünümler: 11
  • Ürün Kodu: kartvizit fiyatları
  • Stok Durumu: Stokta var
0 Product(s) Sold
  • 0,00TL
  • Vergiler Hariç: 0,00TL

Mevcut Seçenekler:

Matbaa Reklam Promosyon Hizmetleri

Organize Baskı Hiztmetleri

 

 

 

Etiketler: AKSARAY KARTVİZİT FİYATLARI, kartvizit fiyatları, MATBAA